ערוץ מאיר
לימוד יומי
עלון לכל המשפחה
הצטרפות לרשימת התפוצה
לקבלת העלון ועדכונים מערוץ מאיר מידי שבוע במייל הירשם כאן:
זמני תפילה

צופים כותבים
 
צופים יקרים - תודה רבה על אלפי התגובות הנפלאות, הן משמחות מאוד, ועוזרות לנו להמשיך ולהשתפר.
 
 גם אתם מוזמנים לשלוח את התרשמותכם מערוץ מאיר, סיפורים קטנים וחוויות מהצפייה יתקבלו בברכה.
 
 
 

צופים כותבים


367 . יהודית
כמי שגרה רחוק מבית המדרש עליו התחנכתי, ערוץ מאיר הוא צינור החמצן הרוחני והכללי לחיים שלי. אני אמא לשישה ילדים ב"ה ועובדת וכו אבל לא מוותרת על 2-3 שיעורים בשבוע. זהו המזון, זהו מקור הכח לכל המשימות והאתגרים, רוצה להודות לכל אחד ואחד מהרבנים ומהשליחים הטורחים ועומלים להביא לנו את השיעורים עד פתח הבית. יש שכר לפעולתכם ואנא העבירו זאת לכל הקשורים למשימה החשובה הזו.
366 . אפרת
אנשי מכון מאיר היקרים אין מילים לתיאור עבודת הקודש שאתם עושים. אני בת 'קלאסית' של הציונות הדתית. עם שתי ילדות קטנות (והשלישי בע"ה בדרך..) לא הייתי אפילו מתחילה לחפש צמיחה רוחנית אפילו שאני מרגישה את הצמא מדי יום ביומו אתם מאפשרים לי להתקרב, וללמוד. ולהוציא לפועל את האיכויות שלי כאישה, כרעיה, וכאמא לילדים. ההשפעה האדירה שלכם היא כמו גלים - מעשה טוב משפיע למרחקים עצומים. ועל כך אני אסירת תודה לכם.
365 . יעקב
רבני וכל העוסקים במלאכת האתר השלום והברכה. מדי זמן רב אני נכנס לאתר שלכם לומד מהשיעורים הרבים והמגוונים שיש באתר ושמח בחלקי שזכיתי ללמוד וכמובן זכותכם בהתאם. למרות שאיני בדיוק שייך למגזר שלכם, אני לומד תורה שהיא תורת ישראל ולא נחלקת למגזרים. מאוד התרשמתי מההתייחסות הרצינית והאמיתית שהשתקפה באתר עקב מות מאור עיננו גדול הדור מאור התורה הרב עובדיה יוסף זצק"ל. יישר כוחכם, כן ירבו כמותכם בישראל. ויהי רצון שבזכות מעשיכם אלו נזכה לבוא גואל במהרה בימינו אמן
364 . יוני לביא
הרגע פגשתי במקרה יהודי שאמר לי 'למה אתה לא מקליט עוד שיעורים בערוץ מאיר?! אין לך מושג איך הערוץ הזה הוא השופר של התורה בכל העולם. חזרתי לא מזמן מאיטליה ופגשתי שם את הרב של בית הכנסת של האבן עזרא. הוא סיפר לי שכל התורה שהוא לומד ומעביר זה מהשיעורים באינטרנט בערוץ מאיר...'. חשבתי לשתף אתכם בסיפור. חזקו ואמצו!
363 . שירה
אין מילים בפי לתאר מה שהשיעורים שלכם מחוללים בנפש! מתוך כל החול שך היום יום במקרה פתחתי ערוץ מאיר וממש כמו בסרט מתח נשאבתי לשיעור של הרב חגי לונדין ולא יכולתי להפסיק אפילו שלא תכננתי לראות... כל הזכויות של התורה המאירה הזאת שמורות רק לכם!!! היכולת שלכם להכניס תורה לרובנו שביומיום רחוקים מתורה וכבר מתחילים לטבוע בחול, ולהאיר בשעה קטנה את הנשמה שכל כך צמאה לתורה, היא פשוט מדהימה!!! חזקו ואימצו!!!
362 . אריאלה
אין מילים להודות על עבודת הקודש הנעלה שלכם. מדהים כיצד הצלחתם להשתמש באינטרנט ככלי נגיש להפצת אור ותורה בעולם! האתר והאפליקציה מעוררים צימאון לעוד, המקצועיות ושימת הלב לפרטים הקטנים הטכניים משדרגים ביותר! חיזקו ואימצו על פועלכם האדיר ושה' יברככם!!
361 . ישי
שלום, רציתי להודות לכם על העבודה המדהימה שאתם עושים בניהול הפרוייקט מכון מאיר! אני אישית זוכה כמעט כל נסיעה ( בערך 3 וחצי שעות עד לק"ש) להקשיב לשיעורים מדהימים בזכות האפליקציה של ערוץ מאיר! העובדה שהרבה מהשיעורים מבוססים על תורת מו"ר הרב קוק זצ"ל, נותנת לי הרגשה של ישיבה בזמן הנסיעות ואני זוכה, בזכותכם, לקיים את מצוות " ובלכתך בדרך"! אני אשמח אם אפשר להעביר את ההערה לרב ביגון. במיוחד שתמיד כשאני מקשיב לשיעורים שלו אני תמיד מתמלא מהשמחה שלו ותמיד עולה לי חיוך על הפנים! תודה רבה! וישר כח לכל העוסקים במלאכה!
360 . אסתר
אני יושבת עכשיו בבית באמצע הלילה ושומעת את השיעור הזה ורוצה לבכות מרוב אושר. אני אשה לא צעירה וכבר עברתי כמה דברים בחיים אבל עומק כזה עם יכולת ביטוי כזו - כזה דבר עוד לא שמעתי. צריך לקחת שיעור כזה ולהפיץ בכל מקום
359 . תגובה מצופה שאינו יהודי
אני מאוד שמח שה' נתן לי את ההזדמנות להקשיב לכם. אני חייב לציין שאני נוכח לדעת שהיהודים הם ממש "אור" לעולם. אני תפילה שמאמציכם להעביר תכנים אלו יישאו יותר ויותר פירות, ושהעולם יתמלא באמונה יהודית.
358 . עומר
חברים יקרים, שמי עומר, אני בן 28. אני מגיע מרקע חילוני מסורתי רגיל למדי, היום ב״ה אני שומר מצוות. אני רוצה להגיד לכם תודה מקרב לב ושאני פשוט אוהב אתכם ואת הערוץ המדהים - ערוץ מאיר. כיף גדול לצפות! מחזק אתכם ומתפלל שתלכו ותגדלו…
357 . ראשית
לכל צוות ערוץ מאיר! רציתי רק להגיד כל כך כל כך תודה לכל האנשים המדהימים שעומדים מאחורי הקלעים כדי שיהיה לכל אחד מישראל בכל מקום שהוא חיבור אל התורה וללא תשלום. בדיוק כששמעתי היום שיעורים אז חשבתי לי שזה כל כך מובן מאליו לי שיש לי את השיעורים האלה בכל יום, בכל שעה, בכל רגע. חיבור כל כך חי וזמין לתורה של חיים וממגוון כל כך רחב של תלמידי חכמים ובכל כך הרבה נושאים. ואיך אני לא חושבת על כל כך הרבה אנשים שיושבים בכל השעות האלה ועובדים קשה מאוד בשביל להחזיק את כל הדבר הגדול הזה! תודה רבה! אתם מביאים כל כך הרבה טוב ואור! ממש משמחי לב! בשורות טובות ואך טוב לכל עם ישראל. שתזכו תמיד רק לעשות כל כך כל כך טוב!!
356 . צופה מיסוד המעלה
תמיד אמרתי שאני חייבת איכשהו לומר לכם תודה גדולה, ובכלל ליידע אתכם שבזכות עבודת הקודש שאתם עושים- שמבחינתכם היא אולי עבודה טכנית, אבל בשבילי האתר הוא מקום של אור ומקום של התקדמות בעבודת ה' מתוך המקום שממנו אני רוצה לגדול מתוך תורה. אני מרגישה שבמיוחד לבנות מעל גיל מדרשה יש פחות מענה לשיעורי תורה ברמה גבוהה-והאתר בהחלט עונה על הצורך הזה שבוער בי ממש. אולי זו ההזדמנות, ואשמח שתעבירו את זה הלאה לכל האנשים שעובדים שם אתכם- להגיד לכם תודה עצומה. פתח האור שנפתח לי על ידכם רק הולך וגדל ומאיר בתוכי במהלך השנים, והאתר נשאר תמיד רלוונטי עבורי- יש בו מענה בכל הרמות ובמגוון תחומים. העובדה שהאתר נקי מפרסומות ומתוכן שולי ראוי מאוד להערכה. זה מרגיש אחרת. האתר באמת שינה לי את החיים, במובן הכי פשוט... לא רוצה לחשוב איפה הייתי היום אם לא הייתי מתוודעת לכזו תורה מתוקה. תודה גדולה. ה' ישלם שכרכם.
355 . שיר
שלום לצוות היקר של הערוץ! ברצוני להודות לכם על עבודת הקודש.. אחרי שנה בשירות לאומי בה קצת "שכחתי" את עצמי, חזרתי לצפות בערוץ.. אין מילים מה זה מחולל בנפש.. תודה רבה רבה! על כל ההשקעה שלכם! אתם מדהימים..!!!
354 . אהרן
הערוץ שלכם הוא קטרוג גדול בשמים למי שלא למד תורה. אחרי שיש אפילו אפליקציה לאנדאוריד אין עוד איש בעולם שיוכל לתרץ שלא היה לו זמן ללמוד תורה. הפכתם את הטלפון שלי לבית מדרש ואני שבתוקף תפקידי נוסע המון בארץ ובעולם הפכתי פתאום את השעות הריקות האלה לשעות של התעלות בתורה. אפילו אני שלמדתי תורה בישיבת שבי חברון מפי גדולי הרבנים מוצא עניין ועושר רוחני במגידי השיעור הנפלאים של ערוץ מאיר. לעיתים אני מעדיף נסיעה בתחבורה ציבורית רק בגלל שאז אפשר להתרכז יותר בשיעור. המשיכו במפעל הנפלא הזה והפיצו את התורה הגואלת של ארץ ישראל.
353 . טהר
צוות ערוץ מאיר לילדים יקר! אני צופה כבר זמן רב בתוכניות הילדים שלכם ונדהמת כל פעם מחדש מהתוכן, האיכות והמשחק המדהים. אשרינו שזכינו לערוץ מדהים שכזה! בתוך כל הסרטים של תרבות המערב משמח לראות שיש ערוץ אחד שבאמת מוכר לנו רק מסרים חיוביים ולא סתם זבל וכל זאת תוך השקעה מסירות והרבה הרבה שמחה! אני חושבת שהרבה מבני הנוער ישמחו עם תהינה גם תכניות עלילתיות ערכיות של מכון מאיר שיתאימו יותר לגילאי תיכון ומעלה. אני מאמינה שגם תכניות לגילאים אלה יכולים לתרום ולהוסיף בצורה משמעותית. כמה טוב יכול להיות אם במקום לנבור ולחפש סדרות וסרטונים ביוטיוב יהיה אתר מיוחד שמציג סרטונים יפים שלא מלאים בכל מיני מסרים חילוניים. אשמח אם תשקלו את הנושא ברצינות! תודה מראש! טהר!
352 . תמר
האתר שלכם הוא האתר היפה והמקורי והמיוחד ביותר שאני
351 . טליה פקירו
לערוץ מאיר היקרים והמסורים מאד.... כל הכבוד לכם על התוכניות מלאות המסר,יישר כח גדול. רציתי להודות לכם על שעזרתם לנו עם התקלה,הצוות שלכם מאד מסור ונפלא!!!ותודה שהוצאתם את הפיספוסים...אמא שלי יכולה לראות אותם (איתנו כמובן..)איזה 10 פעמים ביום!!אז אם תוכלו להוציא עוד,אנחנו מאד נשמח. תודה רבה ובהצלחה...טליה.
350 . פרנאז דיין
כל הכבוד לכם!!! יישר כוח גדול מאוד. תזכו למצוות. הכל נהדר, מושלם, יפה . אין מלים להודות. שה' יהיה איתכם בכל דרככם.
349 . לב
אין לי אלה לחזק את דיברי כל הכותבים הניפלאים. גם אנחנו, משפחה מקיבוץ שצופה על הכינרת,בזכותכם הפכנו לבעלי תשובה גאים!! קיבלנו החלטות מהותיות לגבי דרכינו בחיים וחינוך ילדנו-יותר,הרבה יותר תורת ארץ ישראל אהבת ישראל והעם היושב בציון. מחוזקים ומתחזקים בעזרתכם.ברוכים תיהיו. באהבה ובאמונה משפחת שלם.
348 . תמר צרור - בשם הישוב איתמר
אסי, טוביה ופולקע האהובים! זכינו השנה להרגיש בעצמנו את משמעות המילים "לך כנוס את כל היהודים". השנה באיתמר, לאחר הפיגוע הנורא, ראינו איך עם ישראל מתחבר ומתאחד סביבנו בחיבוק של אהבה וחום. תודה לכם על החלק שלכם בחיבוק, על ההצגה המקסימה, עם המסר שיוסיף לנו בטחון. תודה על החיוכים והשמחה שהוספתם לנו ולילדנו, גם כשהיה קשה לחייך. נשמח לראותכם בשמחות, לביקור של אחים (ולאו דווקא בהצגה), ושה' ישלח לכם ברכה והצלחה בכל מעשה ידיכם. באהבה רבה, הישוב איתמר
347 . צמח צדק מרום
בס"ד, טוביה, אסי ופולקע, היקרים, אני ממש נהנה מכל התוכניות המרגשות של התורה ושל כל השידורים שאתם עושים וזה עוזר לי להיות טוב יותר ולהצליח בלימודים כי אני לומד הרבה דברים חדשים דרך ערוץ מאיר לילדים. אני צופה בכם כל יום וכשמגיעים אלי חברים אנו צופים יחד. אוהב אותכם מצמח צדק מרום, מחדרה.
346 . סמדר ספרא
תודה רבה!!!!!!!! אני פותחת את הערוץ כל יום כי זה מאוד יפה פשוט אין מילים !!!!!!!!! תודה רבה!
345 . שילת
לאסי,טוביה,פולקע ולכול מכון מאיר! אני מאוד נהנת ליראות את הסרטים שלכם ומאוד מודה לכם על הלימוד המהנה למדתי ה-מ-ו-ן תודה רבה ובהצלחה! שילת
344 . הדר זיטר
לאסיטוביה ופולקע היקרים! שמי הדר ואני בכיתה ב' וגרה בצפה יריחו. רציתי לאמר לכם שאני מאד מאד מאד מאד אוהבת את התכניות שלכם, לטוביה היקר אני אוהבת את השירים שלך. לאסי היקר אני מאד אוהבת את השטויות שלך. ולמר דר' פולקע אני מאד אבל מאד אוהבת אותך ואת המערכונים שלך ואני כמעט יודעת את כולם בע"פ ומצגה אותם כל שבת אני מאד רוצה וזה החלום שלי להופיע איתכם מקווה שתגשימו לי את חלומי או לפחות תענו לי תשובה אודה לכם מאד שלכם הדר זיטר
343 . תאיר רחל והדר שרה רפאלים
לאסי וטוביה היקרים!!! התוכניות שלכם יפות ומהממות תודה רבה השקתם מזמנכם בישבילנו!!!

>>(133)